Elektrik Tamircisi Neler Yapar?

Esenyurt Turgut Özal Mahallesi Elektrikçi  İlçemizde ve Turgut özal mahallesi çevresinde genel anlamda kesintisiz bir hizmet anlayışı ve tecrübe sahibi ustalarla gelişen dünya teknolojisi çıkan son model cihaz ve aksesuarlarla gece gündüz demeden aktif online müşteri hizmetleri arayıp bilgi almak, Yanısıra evinize 7-24 servis çağırmak bu kolay Turgut özal mahallesi ve yakın kesimlerde işyeri ofis lokanta işletme gibi kurum ve kuruluşların arıza ve problemleri için doğru ve anlayışlı bilgi sahibi ustalardan servis almak uygun fiyat garantisi ile bir telefon kadar yakınız.

Elektrik tesisatçı ve tamircisinin meslek tanımı olarak genellikle evlerde iş yerlerinde ya da herhangi diğer bir mekanda elektrik arızası meydana geldiğinde elektrik iç tesisatını tamirini ve arızanın sebebini bulmakla yükümlü olan ustalardır. Elektrik ustası olmak ya da elektrik işlerinde çalışmak ya da servis verebilmek için özellikle çıraklıktan yetişme veya mesleki okullarda okumak teknik alt yapısını öğrenmek ve daha sonrasında staj gördükten sonra belgeleri alıp hakkıyla görevimizi. Yapmaktır.  Elektrik Teknisyeni veya ustası olduktan sonra bunun yanı sıra elektrik teknikeri olmak için ve teknisyeni üst seviyelere okumak için yüksek okullarda mesleğin daha ileriye taşıma konusunda önümüz açık ve geniş bir yelpazeye sahiptir. Elektrikçi olmak ve teknik bilgelere sahip olmak için  Üniversitelerin 2 yıllık elektronik ve elektrik teknolojisi bölümünü bitiren kişiler elektrik teknisyeni olmaya hak kazanırlar.  Elektrik teknisyenliği yapabilir plan ve projelerde ve diğer kamu kuruluşlarında hizmet yapabilirler.

 Kaç Çeşit Elektrik Türleri Vardır Ve Elektrik Akımı Çeşitleri Nelerdir?

elektrikte akım türleri konusunda doğru akım  DA  v DC   olarak alternatif akım AA Veya AC olarak farklı türlerde  oluşmaktadır.   Prizlerde ve alçak gerilim hatlarında kaç volt elektrik vardır. Evlerimizde yani Türkiye ülkemizde genel olarak e tipi fiş ve prizler bulunmaktadır. TP fiş ve prizler 16 ampere kadar akım şiddetini desteklenmektedir.  yanı sıra akım şiddeti 220 volt  ve 240 volt arasında değişkenlik gösterir. İstanbul Elektrikçi firması güvenle ve titizlikle hizmetler vermektedir. Beyaz eşyalarda mesela örnek verilmek gerekirse buzdolabı türü enerji sınıfı fark eder örneğin A++ Sınıflarda günde 0. 5 kilovat A+ ise 1,1 kilovat Kw harcar. Krizlerde evlerde veya bulunduğumuz yerde yüksek volt elektrik gelirse ne olur bununla ilgili bilgi amaçlı şöyle yüksek voltajın insanlarda ve canlılarda sebep olabileceği zararları şu şekilde olmaktadır.  50 volt ve üzeri voltaj değeri olan güç elektrik akımı insan derisine temas edildiğinde elektrik göğüs bölgelerinde oluşan  kalbin hızlı çarpmasına ve kalbin durmasına ve kalp krizine neden olabilmektedir.

Uzman Profesyonel Hizmet

Kısaca Verilen Teknik Servislerimiz Şunlardır…

Elektrik arıza sorunları giderme ve değişim işleri

Ev işyeri ofis internet fiber internet arızaları ve teknik servisi Esenyurt

Ev işyeri Site ve tüm mekanlarda uydu sistemi merkezi çanak ayarlama ve kurulumu Türksat yayın ve kurulumu

Aydınlatma avize montajı işleri hizmetleri titizlikle yapılır.

Güvenlik kamera arızası ve Sıfırdan kurulumu işlemleri uyfun fiyatlarla itina ile yapılır bilgi ve fiyat teklifi için arayınız.

Uzman ekip ve teknisyenlerden oluşan profesyonel bir bilgi v e servis hizmeti almak için  bizi arayıp hem bilgi ve servislerimizden faydalanabilirsiniz.

Phone icon
Hemen Ara
İletişim
WhatsApp icon
WhatsApp