Beşiktaş Levent Elektrik Ustası

Elektrik hizmetleri veya elektrik işi ile uğraşan kişiler işinde tecrübeli olması ve başlıca teknik işlerle uğraşan ustaların verdiği hizmet olup, evimize gelen yada işyerimizde arıza olduğu durumlarda arayışa geçtiğimiz servis almak veya arıza hakkında bilgi almak için Levent elektrik ustası ararız. Kullanım alanındaki önemi aynı zamanda dirimsel olarak da geçerlidir. Bu ne demek? Elektrik kesintileri, elektrik arızaları, bakım ve tamir gerektiren bazı durumlar ve oluşan sorunlar bizlere engel olarak karşımıza çıkabilir. Elektrik de kendi başına ve zahmet arz eden bir kaynaktır. Firmamız teknik veya acil tüm elektrik işlerinde faaliyet vererek pano arızaları, İnternet teknik kablo ve bağlantı işlerinde, elektriğin doğrudan oluşturabileceği olumsuzluklara da dikkat ederek, önlem almalıyız. Levent yakın elektrikçi sayesinde bütün kaygılardan uzaklaşabilir, elektrik için önlem alabilir, kaçak oluşumunu engelleyebilir, bakım ve onarımlarınızı güvenle yaptırabilirsiniz.

Firmamız Beşiktaş  Levent acil elektrikçi olarak Can ve mal güvenliğini riske atan elektrik kaçaklarına karşı üretilen pek oldukca elektrik ekipmanları vardır. Bunlardan bir tanesi de kaçak akım koruma şalteridir. Elektrik tesisatında, sistemde herhangi bir kaçak oluşması durumunda kaçak akım direnci akımın az olduğu yolu seçer. Gittiği bu alanda elektrik şebekesine bağlı bir cihaz ya da direkt canlı olabilir. İnsanların dolaylı veya doğrudan temas etmesi durumunda kaçak akım can ve mal kayıplarına yol açabilmektedir. Kaçak akımın sebep olabileceği elektrik problemleri, bununla birlikte yangın riski de oluşturur ve evinizi, iş yerinizi tehlikeye sokar. Bu nedenle elektrik tesisatının olduğu her yerde mutlaka kaçak akıma karşı korumuş olan cihazların bulundurulması gerekir. Levent acele elektrikçi ile işletmelerinizde ya da binanızda bulunan elektrik tesisatının sistem ihtiyacına yönelik koruma sınıfı direkt belirlenir, cihazın korunması ihtiyaç duyulan kaçak akım seviyesi tespit edilir ve kaçak akım engelleme adına elektrik ekipmanları monte edilir.

Levent Klima Kombi Şofben Elektrik İşlerinizde

Yeni bir klima aldınız ve dairenizde uygun elektrik tesisat ve müsait amper Sigortası Klimalar btu

gücüne nazaran kablolama ve Şartel takmak önemli ve lüzumlu bir işlem olup Levent elektrik ustası bu hasas konularda bizi aramanız taktirde klimanız hakkında teknik bilgileri vermeniz yada adresinize

çağırarak ihtiyaç duyulan tesisat elektrik için ve pano da gerek teknik ayarlaması yapılacaktır.

Kombi ve Şofben gibi cihazların elektrik kablosu önemlidir. Su ısıtma cihazı olan Şofbenler yüksek

elektrik tüketimi ile bu tüketimi kaliteli antiklon kablosu üzerinde alması lazımdır. Mümkünse Şofben

ve termosifonlarda direk evin içindeki sigorta panosundan almanız daha iyi bir çözüm olacak ve hususi

amperine uygun Şartel takmanız gerekmektedir. Kombinizin yüksek voltajların veya topraklama

olmayan yerlerde sık sık voltajların düşmesi sonucu alakartları bozulabilir olası olduğunca

topraklama hattı çekmek ve yoksa altyapımız da kombimize Regülatör voltaj dengeleyici almak iyi bir

önlem olacaktır.

Güvenlik Kamera İp Kamera Sistemleri kurulum servisi

Beşiktaş İlçemize Mahallemizde ve tüm yakın bölgemize bağlı ve bölgesindeki bütün Güvenlik kamera işleri servis arıza onarımı işlemleri ilgili firmamızın referanslı  işyeri  bütün AHD kamera sisteminde ip kamera sisteminde ve kurulumu uzaktan mobil ve bilgisayarınızdan seyretme olanağı en iyi full hd imaj ile seyretme tadı ile izleyebilir, kullandığımız marka ve mamüller genelde kurumsal firmalar tarafından kullanılan mamüller olup garantili ve son teknoloji sistemine ahenkli cihazlardır. Levent Kamera Arıza Servisi elektrik alakalı tesisatı kabloluma ve trafo 12v bağlantısı ile Poe girişli yada kendiliğinden poe li olan İp kamera sistemi İnternet rj45 jak ile bağlantısı yapılmaktadır. Ayrıca wif-fi kablosuz ağ üzerinden çalışan kameralar 1080p görüntü kaydı ile sizlere sorunsuz net bir izlenim sunacaktır.

Uydu Çanak Servisi Merkezi Sistem Uydu kurulumu

Levent uydu çanak ayarlama servis hizmetleri Rüzgarlı yada fırtınalar zaman zaman elenbi arızaları benzer öteki teknik yön ayarı ve benzer bütün merkezi uydu sistemleri ve anten kablosu çekim işlerinizde itina ile yapılmaktadır. Birçok nedenle Televizyon da sinyal hatası verir, çanak ayarlaması ve kurulum noktasında işimize fazlaca sağlam ve kurduğumuz çanak sistemini durağan ve sağlam yapmak önemlidir. Hafif bir oynatma ve rüzgarlı havalarda sinyal kalitesini düşmesi ve bazı kanalların çekmemesine niçin olur.

Levent elektrikçi uydu servisi olarak kullandığımız malzemeleri bilhassa kaliteli kullanmak ve

kurduğumuz çanak anteni aygıt sayesinde sinyal kalitesini en iyi konuma getirmek için çabalar ve

sabitleme detayında ise sizlere sağlam bir kurulum gerçekleştiriyoruz. Anten kablosu mesafe kuralına

Bakarak kablonun kaliteli TSE standartlarında bulunmasına ve güzel duyu bir kablo çekimi ile sizlere

memnuniyet ve güler yüzlü hizmetler verilmektedir.

Uydu çanak servis hizmeti

Elektrik Alakalı Tüm Teknik Arıza Bakım Onarım İşlemleri

Kaçak akım algılama cihazları yardımıyla şebekedeki akım miktarı bulunur. Ana pano yahut destek pano üstüne ihtiyaca müsait olarak yerleştirilebilen ekipmanlar sayesinde hayat koruması ve yangına karşı koruma sağlanır. Elektrik tesisatı tamirat, montaj, elektrik arızası gibi elektrik ile alakalı akla gelebilecek her alanda titizlikle çalışma yürüten ustalaşmış ekibimiz, monte edilen elektrik şalterini de test ederek sizlere teslim eder. Markasına nazaran farklı özelliklere haiz olan kaçak akım şalterlerinin bazılarının üstünde kontrol butonu vardır ve bu buton emek verme performansını test eder. Böylece cihazın çalışır olabilme durumu kontrol edilmiş olur.

Levent elektrikçi ustası her zaman siz kıymetli müşterilerinin gereksinim duyan hizmetlere yönelik kendini geliştirme devam eder. Hem elektrik ile ilgili son teknolojiye haiz olan ekipmanları bununla birlikte yılların tecrübesini kazanan elemanları ile süresiz hizmet verir. 7 gün 24 saat davet merkezlerimizden bizleri arayarak tüm soru ve sorunlarınıza cevap bulabilirsiniz.

Levent İnternet Arızaları Servisi Kabloluma İşleri

Beşiktaş Levent merkez  İnternet arızaları ve teknik arıza tamir işleri Servisi hizmetleri bütün teknoloji test cihazlar yardımıyla İnternet sağlayıcınız  arızaları ve Santral kaynaklı olmaması dahilinde, Bölgemizde Ev, Ofis, İşyerlerimizde Lokanta restoran vs birçok mekanlarınızda Kablolama yanlışı rj45 Jak arızaları, cat6 Data İnternet telefon benzer biçimde Kabloluma kontrol yada yeni kablo tesisatların çekilmesi, ev ve ofislerin büyüklüğü gözünüzde bulundurarak bazen Wi-Fi kablosuz İnternet her yerde çekmeyebilir, bu konularda size güçlendirici cihazlar Kablosuz Access Point, yada modem üstünde informasyon kablosu ile Roater cihazlar kurulumu işlemleri Tüm modellerinde model kurulumu işlemleri uzman servis ve bilişim teknik ustalar tarafınca yapılır.

Telefon Kablosu Çekme Data Kablosu Cat6 Kablo İşlerinizde uzman ve güvenilir bir hizmet anlayışı prensip halinde siz müşterilerimize memnuniyetle hizmet verilmektedir. İnternet işlerinde bilişim alakalı kurulum ve teknik tüm bilgilere sahip ustalarımız fiber internet arızaları jak işlenleri ve cihaz ile tüm kontrol işleri özen ile yapılmaktadır. Modem kurulumu, gizyazı ve kullanıcı admin  ayarlama benzer biçimde teknik  bütün kurulum alakalı işlemleri için bizlerden destek alabilirsiniz.

Avize Aplik Montaj İşleri Ofis Aydınlatma Spot İşleri

Evlerimizde veya öteki yeni taşındığımız bir ev ofis herhangi bir mekânınızda yeni avize montaj işlemleri yanı sıra bunların içinde Aplik, Korniş, Perde, Stor Perde ve Televizyon duvara montajı ve teknik kurulumu ayrıca kablo kanallı çekme şeklinde banyo aplik montaj işleri için bizden servis ve buluşma alabilirsiniz. Levent elektrik avize montaj işleri olarak bütün montaj matkaplık ve de monte işleriniz için usta ve ustalaşmış ekibimiz ile yıllardır size güvenle hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Başlıca Servis Hizmetler Beşiktaş Levent Bölgesinde

 • Elektrik Arızaları
 • İnternet Arızaları
 • Uydu Çanak İşleri
 • Güvenlik Kamera Arızaları Servisi
 • Avize Asma İşleri
 • Aydınlatma Led İşleri
 • Data Kablosu Cat6 Kablolama
 • Klima Elektrik Tesisat İşleri
 • Kombi Elektrik İşleri Şartel Takma
 • Şofben Termosifon Elektrik İşleri Tesisatı Ve Montajı
 • Kablosuz Zil Kurulumu
 • Access Point Ve Modem ve Roater Kurulum İşlemleri
 • Topraklama Hattı Çekimi
 • Priz Anahtar Değişimi Şartel Değişimi

Firmamız İstanbul Merkez Elektrik Servisi İle Başta Avrupa Yakasında Ve Anadolu Yakası Olmak Üzere Teknik Arıza Bakım Ve Malzeme Değişim Tadilat Gibi Tüm İşlemler İçin Bizi Arayabilir Ve İstediğiniz Güne Saate Randevu Almak İçin Hemen Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Phone icon
Hemen Ara
İletişim
WhatsApp icon
WhatsApp