İstanbul Acil Elektrikçi Ustası Servisi

Profesyonel ekipler ile yıllardır sürdürmekte olduğumuz uzman ve titiz servisler ile başlıca elektrik arızaları, teknik arıza pano ve şartel arıza değişimi   bakım işleri, onarım ya da montaj için gittiğimiz yaşam alanlarında bizlere elektrikten nasıl tasarruf edilmesi gerektiği konusunda pek çok soru yöneltiliyor. Sizler de aylık elektrik faturanızın ücretinden memnun değil misiniz? Aylık elektrik faturanızda tasarrufa mı gitmek istiyorsunuz? O halde Acil  elektrik ustası olarak sizlere minik tüyolar vereceğiz. Yapacağınız küçük adımlar sizlerin az elektrik kullanmanızı sağlar ve bu durum da enerji faturanızın azalması demektir. Yani, bulunduğunuz odadaki aydınlatmayı tasarruflu ampul alarak kullanmanız, gereksiz ışık kullanımından kaçınmanız ve bazı alanlarda tasarruflu led aydınlatma kullanmanız enerji faturanızı azaltır.

Kullanmadığınız zamanlarda televizyon, bilgisayar gibi elektrikli cihazları kapatmanız, yine aynı şekilde küçük ev aletlerini kapattığınıza emin olmanız bile büyük bir tasarruf demektir. Eğer yeni beyaz eşya almayı düşünüyor ya da sizde mevcut halde bulunan beyaz eşyayı yenilemeyi planlıyorsanız sınıfına göre en az enerji harcayan marka ve modelleri tercih etmelisiniz. Bunların yanı sıra elektriği en çok kullandıran unsurlardan bir tanesi de ısınma sistemleri ve su ısıtıcıdır. Çay demlemek ya da yemeğe su hazırlamak için tercih ettiğiniz ısıtıcıları az enerji tüketen olarak terci edebilir ya da ürünü kullanım sıklığını azaltabilirsiniz.

Acil Elektrik Servisi Nöbetçi Elektrik Ustası

Fırın, bulaşık makinesi, buzdolabı, merkezi klima ünitesi ve benzeri cihazların doğru çalışmasını sağlamak, enerji tasarrufu yapmak için dikkatli kullanmakta fayda var. Nöbetçi elektrikçi ustası elektrik arızası yaşayan tüm elektrikli cihazlarınız için doğru çözüm yolu bulur. Elektrikle çalışan cihazlar zamanla pek çok problem çıkarabiliyor. Evde sık arızalanan cihazlar arasında televizyon, küçük ev aletleri bulunuyor. Siz de televizyonunuzla ilgili sorun mu yaşıyorsunuz? Hiç problem değil. Televizyon kurulumu ve Uydu çanak kurulum işleri hizmeti de veren firmamız ile çözüme kısa sürede ulaşabilirsiniz. Gereken bilgi, ekipman ve deneyimli elemanlarımız ile televizyon kurulumu ve Televizyon duvar asma ve montajı kablo işlemleri ittina ile yapılır.

Uzman Profesyonel Hizmetler Servisi

Uzman Elektrik Servis Ve Hizmetler

Nitelikli elemanlarımız, teknisyenlerimiz cihazınıza göz atarak sorunu saptar. Ekranda görüntü olmaması, ekranın hiç açılmaması, televizyondan ses gelmemesi, girişlerin çalışmaması, elektrik kablolarında bir problem olması, görüntünün soluk görünmesi, televizyonun kendi kendine açılıp kapanması, açıldığı halde donmalar oluşması gibi pek çok durumla ilgileniyoruz. Alanında deneyimli elemanlarımız, elektrik ile ilgili aklınıza gelebilecek her türlü hizmeti veriyor. Acil İnternet elektrikçi bir telefon kadar uzağınızda. Cihazınızda yaşadığınız elektriksel problemler olduğunda, elektrik priz yuvası açtıracağınız zaman, elektrik tesisatı bakım, arıza tamir ve onarımlarında telefondan ulaşacağımız teknisyenlerimizden bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. En kısa sürede vereceğiniz adrese gelerek güvenle işimizi yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Başlıca Servis Hizmetler

Elektrik arızaları servisi

İnternet arızaları kablo arızaları

Uydu çanak işleri

Güvenlik kamera arızaları servisi

Avize asma işleri

Aydınlatma led işleri

Data kablosu cat6 kablolama

Klima elektrik tesisat işleri

Kombi elektrik işleri şartel takma

Şofben termosifon elektrik işleri tesisatı ve montajı

Kablosuz zil kurulumu

Access point ve modem ve roater kurulum işlemleri

Topraklama hattı çekimi

Priz anahtar değişimi şartel değişimi

Elektrikçi 

Phone icon
Hemen Ara
İletişim
WhatsApp icon
WhatsApp